نخستین تصویر از فاجعه مرگبار فاو که 5 قربانی گرفت | به گزارش

رییس پلیس راه استان ایلام با بیان […] به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، سرهنگ رضا همتی زاده در ارتباط با آخرین وضعیت تصادف حادث شده دردو راهی سرابله که دقایقی پیش اتفاق افتاد اظهار داشت: با حضور کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودرو “فاو” به علت انحراف به چپ با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، سرهنگ رضا همتی زاده در ارتباط با آخرین وضعیت تصادف حادث شده دردو راهی سرابله که دقایقی پیش اتفاق افتاد اظهار داشت: با حضور کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودرو فاو به علت انحراف به چپ با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه در محورهای مواصلاتی شاهد بارش باران هستیم و برابر پیش بینی های کارشناسان هواشناسی این بارش ها تا روز دوشنبه ادامه خواهمنبع – به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، سرهنگ رضا همتی زاده در ارتباط با آخرین وضعیت تصادف حادث شده دردو راهی سرابله که دقایقی پیش اتفاق افتاد اظهار داشت: با حضور کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودرو “فاو” به علت انحراف به چپ با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرده است.

رییس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه در این سانحه تصادف سه نفر کشته و 2 از سرنشینان خودرو لیفان زخمی شدند یادآور شد بلافاصله توسط عوامل امدادی زخمی های این حادثه جهت مداوا به بیمارستان امام علی(ع) سرابله منتقل شدند.