آغاز فروش کامیون کشنده «فوتون» ایران‌ خودرو دیزل با قیمت قطعی

طرح نخست فروش نقدی مرحله‌ای با پیش‌پرداخت سوم به مبلغ ۷میلیارد و ۳۷میلیون ریال در تاریخ ۲۶‌مهرماه سال جاری تکمیل خواهد شد و موعد تحویل خودروها در این طرح آبان سال جاری خواهد بود.

جهت دانلود فایل PDF طرح فروش کشنده فوتون اینجا کلیک کنید 

متقاضیان این کشنده می‌توانند یکی از سه طرح پیشنهادی ایران‌خودرودیزل برای خرید فوتون را انتخاب کرده و با پرداخت ۱۴میلیارد و ۱۳۸میلیون و ۳۹۳هزار ریال به‌عنوان پیش‌پرداخت اول برای خرید این کشنده اقدام کنند.

آغاز فروش کامیون کشنده «فوتون» ایران‌ خودرو دیزل با قیمت قطعی

در طرح سوم نیز متقاضیان باید سه پیش‌پرداخت دیگر به مبلغ ۲میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال، ۲میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال و ۲میلیارد و ۲۳۷میلیارد ریال را طی سه ماه متوالی پرداخت کنند و خودرو خود را در دی‌ماه ۱۴۰۱ تحویل بگیرند.

در طرح دوم فروش نقدی مرحله‌ای متقاضیان باید دو پیش‌پرداخت دیگر در تاریخ‌های ۲۶مهر و ۲۶ آبان انجام دهند که به ترتیب مبلغ ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال و ۳میلیارد و ۵۳۷میلیون ریال و زمان تحویل آن آذرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

به گزارش اخبار خودرو ، براساس اعلام این شرکت، کشنده فوتون یورو۴ با قیمتی معادل ۲۸میلیارد و ۲۷۵میلیون و ۳۹۳هزار ریال به فروش خواهد رسید.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام صرفا از طریق سایت ایران‌خودرودیزل به آدرس esale.ikd.ir امکان‌پذیر خواهد بود.منبع

مبلغ پیش‌پرداخت دوم نیز در هر سه طرح ۷میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان خواهد بود.

براساس اعلام این شرکت قیمت کشنده فوتون در این طرح به‌صورت قطعی بوده و به مبالغ پرداخت هیچ‌گونه سود مشارکتی تعلق نمی‌گیرد. این در حالی است که جریمه سالانه تاخیر در تحویل این خودرو ۱۴ درصد خواهد بود.