کالینان منصوری با رنگ آبی نیمه‌ شب

کیت وایدبادی می‌توانست ساده‌تر باشد؛ اما حداقل اغراق‌آمیز طراحی نشده است. این بخش شامل سپر جلو جدید با یک افزونه در بخش پایینی، چراغ‌های LED اضافی و اسپویلر چانه‌ای مرسوم با پره‌های جانبی است.

لوله‌های اگزوز چهارگانه، دو اسپویلر که یکی روی سقف و دیگری زیر شیشه عقب نصب شده است، افزونه‌ها روی ستون‌های عقب و چرخ‌های آلیاژی بزرگ چنداسپوک با درپوش‌های منصوری، ظاهر آن را جذاب‌تر کرده‌اند.

این شرکت در سال 2021 نیز نسخه خاصی از رولزرویس کالینان را معرفی کرد که از ترکیب رنگ تیره بهره می‌برد. کیت بدنه در نظر گرفته شده برای این خودرو حالتی شبیه به‌سنگ‌های لوکس را روی بدنه خودرو ایجاد کرده بود و درون خودرو نیز از همین طرح بهره می‌برد.منبع

یک روکش دو رنگ برای فضای داخلی رولزرویس کالینان انتخاب شده است که از رنگ‌های آبی روشن و سفید روی صندلی‌ها تشکیل شده است. نشان منصوری روی پشتی صندلی‌ها و فرمان دیده می‌شود.

سانروف و سقف ستاره‌ای نیز در کنار انواع امکانات رفاهی و فنی در دسترس مشتریان قرار دارند. این نخستین‌بار نیست که تیونر ایرانی‌الاصل آلمانی یعنی منصوری به‌سراغ رولزرویس کالینان رفته است.

این شاسی‌بلند لوکس زیبا و عضلانی طراحی شده است؛ بنابراین می‌توان گفت آن‌ها موفق شده‌اند مدلی با طراحی بدنه و کابین عالی تولید کنند. رنگ بدنه که آبی نیمه‌شب نامیده می‌شود، جذابیت این رولزرویس کالینان منصوری را افزایش داده است و به‌دلیل حذف پکیج کرومی دیگر دارای تزئینات براق روی بدنه نیست.

رکاب‌های جانبی بزرگ‌تر، چراغ‌های مه‌شکن و تریم جدید در جلو درها از دیگر نقاط قوت این خودرو هستند. این شاسی‌بلند لوکس سپر عقب جدید و دیفیوزر بسیار اسپرت‌تری دارد و چراغ ترمز سوم در وسط آن تعبیه شده است.