نخستین سری آریزو 6 پرو تحویل مشتریان شد

به گزارش «اخبار خودرو»،محصول جدید برند لوکس فونیکس با نام آریزو 6 پرو روانه بازار شد و نخستین مشتریان این محصول لوکس، خودروهای‌شان را دریافت کردند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، نسخه قبلی این خودرو (آریزو 6) مورد استقبال طرفداران سری آریزو قرار گرفت و مدیران‌خودرو در ادامه فعالیت‌های خود نسخه فیس‌لیفت آن را طراحی و به‌بازار خودرو ایران ارائه کرد. برند فونیکس به‌عنوان نامی نوین در عرصه خودروهای لوکس بازار ایران، این محصول را از جنبه‌های مختلف نسبت به‌نسخه قبلی آن ارتقا داده است که در ادامه به‌دلایل استقبال قابل توجه خریداران این خودرو می‌پردازیم.

نخستین سری آریزو 6 پرو تحویل مشتریان شد

گارانتی 5 سال یا 150 هزار کیلومتر و 6 نوبت سرویس دوره‌ای رایگان 2 ساله از دیگر مزایای آریزو 6 پرو در مسیر فتح قلب خریداران بوده است. مدیران‌خودرو که در سخت‌ترین دوران تحریم‌ توانسته دسترسی خریداران ایرانی به‌محصولات با کیفیت و به‌روز جهانی را حفظ کند، هم‌اکنون با برند فونیکس و ارائه آریزو 6 پرو موفق شده است عطش بازار برای یک سدان لوکس را سیراب کند. آریزو 6 پرو خودرویی است که علاوه‌بر توجه اساسی به‌مشخصات فنی، با اتکا به‌آپشن‌های رفاهی و رادارهای خود توانسته گوی سبقت را از رقبا برباید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی زیر مراجعه فرمایید:http://yun.ir/fownix_arrizo6proمنبع پشت صحنه استقبال چشمگیر از آریزو 6 پرو
به‌روز بودن طراحی خودرو یکی از دلایل قابل توجه برای خریداران است. نسل قبلی این خودرو نیز به‌خاطر برخورداری از همین ویژگی توانست نظر خریداران را به‌خود جلب کند. حالا برند لوکس فونیکس با طراحی جدید در فضای داخلی این مدل، نورپردازی 64 رنگ و استفاده از تودوزی چرم دو رنگ، فضایی لوکس را به‌مشتریان خود پیشکش کرده است. استفاده از اِلِمان‌های اسپرت سبب شده است فضایی کاملا متفاوت نسبت به‌رقبا خلق شود.
توسعه این محصول تنها به‌بهبود ویژگی‌های ظاهری آن محدود نیست و آپشن‌هایی مانند شارژر وایرلس، فرمان دی‌کات، تعویض دنده برقی، صفحه‌کیلومتر دیجیتال و نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی با گرافیک بسیار چشم‌نواز و مدرن، از جمله امکانات رفاهی بارزی هستند که در استقبال قابل توجه از آریزو 6 پرو نقش داشته‌اند.
همچنین جنبه‌های فناوری نظیر ویژگی‌های هوشمند خودرو که موجب تسهیل و کاهش خطر در رانندگی است، عامل مهم دیگر در محبوبیت این محصول به‌شمار می‌رود. برخورداری آریزو 6 پرو از 3 رادار هوشمند نقش قابل توجهی در کمک به‌راننده و کاهش احتمال تصادفات دارد و سیستم پیش‌بینی برخورد در اثر تغییر لاین (LCA) که به‌دنبال رادار تشخیص نقطه‌کور (BSD) وارد عمل می‌شود، ریسک تصادف در صورت تغییر لاین غیرعادی را از بین می‌برد. همچنین سیستم هشدار ترافیک جانبی (RCTA) که موقع خروج از پارک با دنده عقب فعال می‌شود، در صورت عبور خودروهای دیگر از مسیر پشت آریزو 6 پرو به‌راننده هشدار می‌دهد.