معرفی نسخه جی‌تی از سدان چری آریزو ۵

معرفی نسخه جی‌تی از سدان چری آریزو ۵منبع

حالا چری برای نشان دادن شخصیت اسپرت این خودرو، ویرایش جوان‌پسند آن را هم روانه بازار کرده است. نام محصول جدید آریزو ۵ جی‌تی است.

روی مدل جدید یک جلوپنجره بزرگ با چراغ‌هایی که در دو طرف باریک‌تر شده‌اند، دیده می‌شود. ریزه‌کاری‌های جدید جلوی آریزو ۵ فوق را تیزتر کرده‌اند تا یک اسپرت چشم‌نواز خلق کند. همچنین برای این خودرو از رینگ‌های ۵ پره دوبل و کالیپرهای ترمز رنگی که نشان‌دهنده ویژگی‌های جوان‌پسندانه است، استفاده شده است.

معرفی نسخه جی‌تی از سدان چری آریزو ۵

معرفی نسخه جی‌تی از سدان چری آریزو ۵

در مثال دیگر چری آریزو ۵ پلاس قرار دارد که به‌عنوان سدانی خانواده‌پسند روی کار آمده است.

اضافه شدن پسوند GT به‌نام این خودرو نشان می‌دهد با نسخه‌ای که عملکردی بالاتر از ویرایش استاندارد آریزو ۵ دارد، مواجهیم. به‌همین دلیل است که آریزو ۵ جی‌تی از نظر طراحی نیز تمایل بیشتری به‌تنظیمات اسپرت دارد.

چری برای این خودرو از چراغ‌های عقب مشکی چندضلعی استفاده کرده است. همچنین حضور یک نوار تزئینی و لوله‌های اگزوز دوبل در دو طرف سپر نمای آن را دیدنی‌تر کرده است.

سدان‌های اسپرت چینی اخیرا توجهات زیادی را به‌خود جلب کرده‌اند. از لینک اند کو ۰۳ گرفته تا گک ترامپچی Empow که همگی مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای را معرفی کرده‌اند.

معرفی نسخه جی‌تی از سدان چری آریزو ۵

چری آریزو ۵ جی‌تی دارای یک پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ با ۱۹۷ اسب‌بخار قدرت است و شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو به‌لطف حضور جعبه‌دنده ۷ سرعته دوکلاچه به‌عدد جذاب ۶ ثانیه رسیده که برای چنین خودرویی عالی به‌نظر می‌رسد.