سیم جوش خرید و قیمت سیم جوش Co2 به قیمت کارخانه ایرکام | foulka

سیم جوش خرید و قیمت سیم جوش Co2 به قیمت کارخانه ایرکام | foulka

طی کردن این فرآیند باعث می‌شود که قوس دچار قطع و وصلی شود و نوعی تخلخل در آن اتفاق افتاده و گازها از آن خارج ‌شوند. اگر قطعات الکتریکی شما خراب است، باید دستگاه خود را حتما تعمیر و سرویس کنید. به خاطر داشته باشید که شیارهای قرقره های دستگاه ممکن است به مرور زمان فرسوده شوند و شکل خود را از دست بدهند، بنابراین هر از چند گاهی باید تعویض شوند.

بررسی مشخصات سیم جوش CO2 نورین سایز 1 میلی متر حلقه 15 کیلویی

سیم جوش‌های میگ مگ در انواع مختلفی چون بدون آلیاژ، کم آلیاژ و آلیاژ پایه نیکل ساخته می‌شوند. سیم جوش CO2 که در اصطلاحات تخصصی جوشکاری MAG نامیده می‌شود تحت پوشش فرایند GMAW یا جوشکاری قوس الکتریکی با گاز محافظ است. در این نوع جوشکاری برای محافظت از حوضچه مذاب از گازهای فعال استفاده می‌کنند CO2 یا گازکربنیک به‌عنوان گاز فعال این جوشکاری است که گاهی با گازهای خنثی مانند آرگون ترکیب می‌شود. CO2 زمانی که به‌تنهایی استفاده می شود برای جوشکاری گوشه فولادها گزینه مناسبی می‌باشد؛ اما در ترکیب با آرگون در جوشکاری شیار فولادها کاربرد دارد. سیم جوش‌های موجود در بازار انواع مختلفی دارند و در برندهای متفاوتی عرضه می‌شوند.

از طرف دیگر اگر نوک نازل بیش از حد بزرگ باشد به سیم تماس پیدا نمی کند و بار الکتریکی انتقال پیدا نمی کند و بنابراین قوس در نقطه جوشکاری ایجاد مفتول نمی شود. بعضی از قرقره های دستگاه دارای دو اندازه در یک قرقره هستند، بنابراین می توانید قرقره ای با ضخامت 0.8 در یک طرف و 0.9 در طرف دیگر داشته باشید. این ضخامت ها معمولاً با نزدیک‌ترین شیار به آن مطابقت دارند، بنابراین فقط بررسی کنید که غلتک را به روش صحیح در دستگاه قرار می‌دهید. اگر قرقره سیم جوش CO2 به مدت طولانی بدون بسته بندی و در هوای آزاد بوده باید بررسی کنید که هنوز قابلیت استفاده را دارد یا نه. قرار گردفتن در هوای آزاد، مخصوصا قرار گرفتن به مدت طولانی در رطوبت می تواند باعث زنگ زدن و خرابی سیم جوش شود.

بزرگترین مرکز پخش سیم جوش CO2 ، الکترود ،زیر پودری در ایران بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید. در جوشکاری با سیم جوش CO2 وجود این گاز سبب افزایش نفوذ جوش شده و از بروز مشکل نفوذ ناقص جلوگیری می‌کند. این ترکیب نیروی زیادی را آزاد می‌کند و نیروی آزادشده به سمت بالای قوس است. و سبب قطع و وصل شدن قوس و اغتشاش در آن می‌شود که منجر به خروج گازها می‌گردد. همچنین به علت این اغتشاش مولکول‌های اکسیژن حرارت دیده حوضچه مذاب افزایش می‌یابد که سبب افزایش نرخ محدب گرده می‌شود. قابل‌ذکر است؛ افزایش نرخ محدب گرده سبب حذف تمایل به ترک در سطح جوش می‌شود.

  • دسته تورچ از جنس پلی آمید الیاف دار با پایداری بالا در برابر حرارت و ضربه ساخته شده است
    .
  • بعضی از قرقره های دستگاه دارای دو اندازه در یک قرقره هستند، بنابراین می توانید قرقره ای با ضخامت 0.8 در یک طرف و 0.9 در طرف دیگر داشته باشید.
  • در جوشکاری با سیم جوش CO2 وجود این گاز سبب افزایش نفوذ جوش شده و از بروز مشکل نفوذ ناقص جلوگیری می‌کند.
  • قابل ذکر است جوشکاری قوس الکتریکی با گاز محافظ ( Gas Metal Arc) به دو روش MIG و MAG دسته بندی می شود.
  • هریک از این حالت‌ها و روش‌های جوشکاری، کاربرد متفاوتی دارند و به تناسب موقعیت مورد نظر می‌توانند استفاده شوند.
طول متوسط تورچ 4 متر است، اما اگر تغذیه سیم شما واقعاً مشکل دارد، تغییر سایز متراژ آن به تورچ 3 متری می تواند مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. قرقره و سیم جوش شما باید هم اندازه باشند تا قرقره بتواند به درستی سیم را بگیرد به عنوان مثال، اگر با سیم جوش یا ضخامت 0.9 میلی متری جوش می دهید، غلتک شما نیز باید ضخامت 0.9 میلی متری داشته باشد. برای پیدا کردن مشکل خود از دستگاه جوشکاری شروع کنید و تا سر تورچ را بررسی کنید.

سایر محصولات