ساخت آبنما در حیاط منزل آموزش ساخت آبنما خانگی آرسس | elitarchgroup

ابنماهای کوچک برای استفاده در فضاهای داخلی حتی اتاق خواب نیز قابل استفاده است. این آبنماها طوری طراحی می‌شوند که سایز کوچکی داشته باشند و همچنین ترشح اب به بیرون از ابنما نداشته باشند. ساختار این آبنما را می‌توان به صورت پرتابل طراحی کرد تا امکان انتقال ان نیز به راحتی امکانپذیر باشد. از همین جهت است که وزن این آبنما ها نیز تا حد ممکن کاهش داده می‌شود. اگر فضای منزل شما دارای حیاط است، می توانید آن را با تعریف آبشار به یک محیط خارق العاده تبدیل کنید. ایجاد یک دروازه در دهنه استخر یا حوض که آب را به پایین سرازیر می کند، از نمونه ایده هایی است که می توانید به این منظور به کار ببرید.

طراحی آبنما دیواری – نحوه ساخت، مزایا و انواع مختلف آبنما دیواری

این نوع فواره‌ها معمولاً در لابی ساختمان‌های لوکس به کار می‌رود؛ اما می‌توانید از آن‌ها در دکوراسیون داخلی خانه هم استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید و با آخرین نوع رایج فواره آشنا شوید. نازل آبنما، یکی دیگر از تجهیزات مهمی می باشد که در ساخت آبنما مورد استفاده قرار می گیرد. نازل آبنما با خروج آب تحت فشار از خود نقش مهمی در زیبایی آبنما ایفا می کند و دارای انواع مختلفی می باشد. تفاوت مهم بین انواع مختلف نازل ها در نوع و شکل پاشش آب، است.

  • پس اگر تصمیم به استفاده از فواره‌ها را دارید، تردید نکنید و همین حالا با استفاده از تیمی‌حرفه‌ای، اتفاقی شیرین را رقم بزنید.
  • شیوه ایجاد این پرده میتواند بسیار ساده از طریق یک لوله با سوراخ های ریز باشد و یا بسیار پیچیده از طریق کنترلرهای الکترونیکی پیشرفته باشد.
  • این نوع فواره‌ها که معمولاً به سبک معماری ایرانی هستند، دارای رقص زیبا و نوع خاک صدای دل‌نشینی هستند.

ساخت آبنما در حیاط منزل آموزش ساخت آبنما خانگی آرسس | elitarchgroup

پیشنهاد ما برای این نوع خانه ها طراحی آبنمای دیواری سنگی است که در کنار و یا گوشه حیاط اجرا می‌شود. محل ساخت آبنما، متنوع است و در اکثر مکان ها قابل احداث است از جمله مکان هایی که آبنما ساخته می شود می توان لابی مجتمع ها، روف گاردن، پاسیو، حیاط ساختمان ها، رستوران ها و فضای داخلی آپارتمان ها را نام برد. نوع مصالح بکار رفته، نوع معماری و نحوه ساخت آبنما به طور معمول در یک فضای سبز، حدود 1/4 از فضا را به آبنما اختصاص می دهند.

ساخت آبنما در باغ

این موارد اضافی شگفت انگیز می تواند زندگی و حرکت را به حیاط و باغ مقابل شما منتقل کند . ساخت آبنما در باغ همچنین می تواند ظاهر باغ یا پاسیو شما را ارتقا بخشد و این بزرگترین دلیل نیاز آبنما در حیاط یا محوطه باغ شما است. ساخت آبنما خانگی کار سختی نیست و با کمک چند ابزار ساده می توانید در خانه آبنما درست کنید.