رشد ۶۲درصدی خریداران سازمانی پیکاپ فوتون نیوفیس ایران‌خودرودیزل

به گزارش «اخبار خودرو»،ایران‌خودرودیزل از افزایش تقاضای سازمانی خرید پیکاپ فوتون نیوفیس دیزلی خود خبر داد. وانت پیکاپ نیوفیس فوتون قدرتمندترین و تنها وانت پیکاپ دوکابین دیزلی در بازار ایران به‌حساب می‌آید و به عنوان قدرتمندترین پیکاپ در بازار ایران با افزایش ۶۲درصدی تقاضای خرید ازسوی ارگان‌ها و سازمان‌ها در شش ماهه ابتدای سال روبه‌رو شده است.
بر پایه گزارش روابط عمومی ایران‌خودرودیزل، سازمان‌ها، شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف در ایران با توجه به نیاز عملیاتی و کاربردی خود به طور معمول از وانت‌های دوکابین بهره می‌برند و به دنبال محصولی مطمئن، پرقدرت و کم‌مصرف برای انجام امور عملیاتی خود هستند که پیکاپ فوتون دیزلی ایران‌خودرودیزل با موتور کامینز توربودار با گشتاور ۳۶۰ نیوتون‌متری توانسته به تنهایی سهم بالایی را در بازار به خود اختصاص دهد.
پیکاپ فوتون نیوفیس ایران‌خودرودیزل، پیش از این با حضور در پنجمین نمایشگاه سفر، اکوتوریسم، ماجراجویی، کمپینگ، اتوکمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته ایران که اواخر شهریورماه و در مجموعه نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار شد، مورد توجه بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به سفر در این نمایشگاه قرار گرفته بود.
ازجمله قابلیت‌ها و ویژگی‌های مهم این محصول که آن را نسبت‌به رقبا متمایز کرده، می‌توان به موتور معروف کامینز با سوخت دیزلی و با گشتاور موتور ۳۶۰نیوتون‌متری، قابلیت چهارچرخ محرک و هزینه پایین‌تر سوخت گازوئیل به نسبت سوخت بنزین در سایر خودروهای موجود بازار اشاره کرد.منبع