راننده فرمول دو سوار بر تیگو ۸ پرو مدیران خودرو

طی این همکاری و با توافق طرفین، برنامه‌ های مختلفی از قبیل فعالیت ‌های آموزشی، مسئولیت اجتماعی و تست درایو، صورت خواهد پذیرفت.منبع

راننده فرمول دو سوار بر تیگو ۸ پرو مدیران خودرو

به گزارش اخبارخودرو، محمدخانی با کسب چندین برد در مسابقات فورمولا ۳، فورمولا رنو و فورمولا فورد در مسابقات به رقابت پرداخته بود و پس از ورود به آکادمی فورمولا ۱ تیم کاترهام در سال ۲۰۱۴، در آستانه ورود به تمرینات فورمولا ۱ قرار گرفت. کوروش با توجه به تجربه حضور و کسب برد در مسابقات مختلف اتومبیلرانی برون مرزی و حضور در بین ۲۰ راننده جویای نام در سطح جهان و کسب سکو در مسابقات حمایتی فورمولا ۱ هند در سال ۲۰۱۱، ضمن شروع به همکاری با برند فونیکس و فعالیت به عنوان سفیر تیگو ۸ پرو، فصل تازه ‌ای از دوران حرفه ‌ای خود را آغاز کرد.

برند فونیکس که کمتر از یک سال است خود را به بازار ایران معرفی کرده، طی همین مدت کوتاه با استقبال قابل توجهی از طرفداران تکنولوژی‌ های به‌روز و خودروهای لوکس، همراه شده است. تیگو ۸ پرو نیز به‌ عنوان اولین محصول این برند لوکس، تکنولوژی‌ های نوینی از «سیستم پیشرفته دستیار راننده» (ADAS) را برای اولین بار به معابر شهرهای ایران آورده است.

در راستای همکاری کوروش محمد خانی با برند فونیکس، این ورزشکار ارزنده، روز یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ در محل شرکت مدیران خودرو حضور یافت و طی مراسمی رسمی با حضور مدیران برند فونیکس، خودرو تیگو ۸ پرو در اختیار ایشان قرار گرفت. وی با تمجید از کیفیت ساخت این محصول، نسبت به تولید محصولاتی در این سطح برای صنعت خودرو کشور، ابراز امیدواری کرد.

راننده فرمول دو سوار بر تیگو ۸ پرو مدیران خودرو