دانلود VirtualDVD 9 4.0 نرم افزار درایو مجازی دی وی دی و سی دی

تعمیر این قطعه کار آسانی نبوده و برای انجام این کار باید به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید تا این کار را برای شما انجام دهند. بهترین راه برای اینکه بفهمید سیستم لپ تاپ یا رایانه رومیزی شما با RAM سازگار است یا خیر ، نگاه کردن به برچسب روی استیک RAM است. سپس می‌توانید جستجوی SDRAM ، DDR ، DDR2 یا DDR3 را ادامه دهید. یکی دیگر از دلایل ناسازگاری کامل این دو حافظه ، استفاده از حافظه دسکتاپ از DIMM است.

  • برای کسانی که عاشق بازی ، برنامه نویسی و ماندن در خانه هستند ، خرید RAM دسکتاپ می‌تواند گزینه بهتری برای آنها باشد.
  • با این حال ، برخی از آداپتورهای رومیزی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند از RAM لپ تاپ استفاده کنید.
  • فهرست محبوب دی وی دی سوختن برنامه های مختلفی که برای کاربران ویندوز 10 در دسترس هستند در اینجا است.
  • تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع لپ تاپ ها در مدل ها و برند های مختلف در این مرکز معتبر تعمیراتی بررسی و برطرف می شود.
  • با این وجود ، ذکر این نکته ضروری است که نسل‌های قدیمی‌تر RAM با نسخه‌های جدید سازگار نیستند.

عواملی که بایستی در خرید درایو نوری در نظر داشته باشید را بالاتر به تفضیل بیان کردیم ، اما ممکن است باز هم در انتخاب نوع درایو نوری کامپیوتر خود دچار تردید شوید . قطعا در زمانه ای که دی وی دی رایتر کامپیوتر از توانمندی کافی برای کار با سی دی و دی وی دی به صورت توامان برخوردار است ، حتی فکر کردن به گزینه درایو سی دی بیهوده است . سی دی رام یا همان دیسک خوان یکی از کاربردی ترین قطعات سخت افزاری است که در ساخت کامپیوتر یا لپ تاپ به کار می رود. همان طور که احتمالا می دانید کاربرد این قطعه سخت افزاری خواندن سی دی یا دی وی دی مورد نظر شما است. ضعیف شدن لنز یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای سی دی رام کامپیوتر به وجود می آید.

نظر شما

درایور لپ تاپ با استفاده از نور لیزر یا امواج الکترومغناطیسی، اطلاعات ثبت‌شده بر روی دیسک‌ها می‌خواند. یک درایور لپ تاپ می‌تواند اطلاعات را از روی دیسک‌های فشرده بخواند یا آنکه اطلاعات را بر روی دیسک‌ها ثبت کند. اکثر سیستم ها از یک پانل یا درب در کنار کامپیوتر استفاده می کنند ، در حالی که ممکن است سیستم های قدیمی تر لازم باشد کل پوشش را بردارید. هر پیچ را که درپوش یا صفحه را به جعبه کامپیوتر می بندد جدا کرده و کنار بگذارید و سپس درپوش را بردارید.

باز کردن درایو DVD گیر کرده

باید بدانید که یکی از دلایل اجرا نشدن auto run انواع cd و dvd می تواند سنگین بودن auto run باشد ضمن اینکه می تواند توسط آنتی ویروس اجرای فایل اتوران اشتباها بلاک شده باشد. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات بیشتر در این باره، لازم است در دوره های آموزش تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ شرکت کنید. رفته‌رفته لپ تاپ ها به سمت نازک‌تر شدن و سبک‌تر شدن پیش می‌روند.

آموزش تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ

هم چنین ، اگر قصد خرید مادربرد جدید را دارید ، تمرکز خود را روی DDR5 قرار ندهید. هنوز در دسترس نیست و علی رغم آنچه SK Hynix می گوید ، آماده سازی اینتل و AMD مدتی طول می کشد. گرچه بعید است امروز حافظه RAM DDR2 را در بسیاری از نقاط پیدا کنید (از سال 2004 در دسترس قرار گرفت) اما هنوز هم برای مقایسه مفید است.