خرید و قیمت شیرآلات صنعتی و پالایشگاهی ولوسند | kasrasaran

با توجه به این که بیشترین جریان در این نوع شیرها زمانی است که بند آور حالت ۹۰ درجه نسبت به جریان ها داشته باشد. لازم است که بدانید در زوایای مختلفی که بند آور با جریان می سازد، مقدار جریان عبوری از شیر چه مقدار خواهد بود. شیر پروانه ای به دلیل عملکرد آسان و قیمت ارزان از پر مصرف ترین ولوهای صنعتی و کشاورزی و غیره می باشد.

شیر پروانه ای

خرید و قیمت شیرآلات صنعتی و پالایشگاهی ولوسند | kasrasaran

مهره‌ای است که هندویل توسط آن به استم سفت می‌شود و جنس آن از فولاد ساده کربنی در نظر گرفته می‌شود.

معمولا برای تجهیزات مختلف داخل موتورخانه مانند منابع آبگرم کویل دار، مبدل‌هاي حرارتی، چیلر جذبی و غیره، نیاز به بخار با فشارهاي مختلفی است. اگر در موتورخانه‌هاي تهویه مطبوع، دیگ بخار وجود داشته باشد، برای تهیه بخار، دیگ را روی بالاترین فشار مورد نیاز تنظیم می‌کنند. سپس از روي کلکتور بخار فشار بالا براي هر دستگاه یک انشعاب می‌گیرند و با نصب یک یا چند شیر فشارشکن در محلی به نام ایستگاه تقلیل فشار، فشار بخار را تا حدی که مورد نیاز دستگاه باشد، کاهش می‌دهند.

  • این شیر برای کنترل مناسب نبوده و باید در حالت بسته و یا کاملاً باز باشد.
  • شیر صنعتی که دارای مجرای کوچکی می‌باشد و هم‌چنین پلاگ مخروطی و سوزنی‌شکل دارد.
  • از شیرهای ساخته شده با نشیمنگاه تفلون و یا پلیمرهای فلوئور دار می‌توان در محدوده دمای ۲۷۰ درجه سانتیگراد استفاده کرد اما برای دماهای بالاتر باید از نشیمنگاه‌های گرافیتی استفاه کرد.

از این نوع شیر جهت کنترل مقدار جریان استفاده می گردد که جریان وقتی به آن می رسد بستگی به این که شیر از چه نوع محدود کننده ای باشد کم می شود و مقدار آن نیز طی محاسباتی قابل تعویض یا تنظیم است. ٣- حداکثر فشار آزمایش شده (Max شیر گیوتینی . test press) حداکثر فشاری است که دستگاه و یا لوله را بعد از نصب مورد آزمایش قرار می دهند. ۲- حداکثر فشار کار کردن با طراحی شده (Max . Working Or Design Press) حداکثر فشاریست که در موقع عملیات تحت آن فشار قرار می گیرد.

شرکت برتر اروپایی و تامین کننده شیرآلات صنعتی

پرسنل مجرب و تکنولوژی های روز، بالاترین کیفیت و قابلیت اطمینان شیرآلات تولیدی را تضمین می کند. شیرهای ساخته شده توسط WAKMET دارای بالاترین الزامات کیفیت هستند که تأثیر مثبتی بر دوام و ایمنی تاسیسات و تجهیزات شما دارد. Böhmer اکنون تقریباً برای هر کاربرد، شیرهای توپی را در اندازه های DN 3 تا DN تولید می کند که برای فشارهای تا 500 بار (کلاس 2500) مناسب است. Guichon Valves یکی از پیشروهای جهانی در زمینه شیرآلات ویژه برای کاربردهای صنعتی حیاتی است. بیش از 90 سال است که Guichon Valves بر روی طراحی، ساخت، مونتاژ و آزمایش شیرهای خاص و سفارشی، برای صنایع پتروشیمی، شیمیایی، مواد شیمیایی ریز، دارویی و هسته ای با الزامات سخت متمرکز شده است.