ثبت‌نام فروش فوق‌العاده «لاماری ایما»

به گزارش «اخبار خودرو»،ثبت‌نام درمرحله جدید فروش فوق‌العاده خودرو لاماری ایما، ۱۸ تا ۲۱ مهر برای متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده امکان‌پذیر است. آرین‌پارس‌موتور بخشنامه مرحله جدید فروش خودرو لاماری ایما را به‌صورت فوق‌العاده و با تحویل ۹۰ روز کاری اعلام کرد. طبق این بخشنامه، خودرو لاماری ایما با قیمت مصوب یک‌میلیارد و ۹۴ میلیون‌تومان عرضه شده و امکان ثبت‌نام آن در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری و سبز وجود دارد. در این طرح، سود مشارکت یا انصراف لحاظ نشده؛ اما درصورت تاخیر در تحویل خودرو به‌مشتریان، آرین‌پارس‌موتور ملزم به‌پرداخت جریمه دیرکرد ۳۶ درصد سالانه خواهد بود.
این مرحله از فروش فوق‌العاده خودرو لاماری ایما نیز به‌روش قرعه‌کشی انجام می‌شود و از این رو، محدودیت‌هایی برای ثبت‌نام آن وجود دارد؛ از جمله این‌که ثبت‌نام صرفا برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه رانندگی (حداقل پایه ۳) امکان‌پذیر است و امکان ثبت‌نام برای افراد دارای پلاک انتظامی فعال وجود ندارد. در ضمن، حداقل باید ۴۸ ماه از آخرین تاریخ خرید یا تحویل خودرو متقاضی از دیگر خودروسازان گذشته باشد.
ذکر این نکته نیز ضروری است که در این مرحله، نیمی از ظرفیت خودروهای قابل عرضه، پیرو قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به آن دسته از مادران دارای دو فرزند و یا بیشتر که فرزند دوم به‌بعد آن‌ها، متولد ۱۹ آبان ۱۴۰۰ یا بعد از آن باشد، تعلق می‌گیرد. همچنین ۱۰ درصد از ظرفیت فروش نیز به‌متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص دارد.
این متقاضیان درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی مکلف هستند در اسرع وقت به‌یکی از مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده مندرج در سایت رسمی ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت کشور مراجعه کنند و فرآیند اسقاط خودرو خود را حداکثر ظرف دو ماه به‌پایان برسانند.
شایان ذکر است گواهی اسقاط حاصل از این فرآیند، متعلق به‌عرضه‌کننده یعنی آرین‌پارس‌موتور بوده و عقد قرارداد با متقاضیان واجد شرایط که در قرعه‌کشی برنده شده باشند، منوط به‌ارائه رضایت‌نامه رسمی مبنی بر این امر خواهد بود که هیچ‌گونه ادعایی درخصوص صدور و نحوه استفاده از گواهی اسقاط صادره را ندارند. افزون بر این، رعایت کلیه شرایط مقرر درطرح فروش توسط این دسته از متقاضیان نیز الزامی است.
ثبت‌نام در قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده خودرو لاماری ایما از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و تا پایان روز پنجشنبه ۲۱ مهر ادامه خواهد داشت. متقاضیان برای ثبت‌نام باید به‌سایت فروش لاماری به آدرس arian.iranecar.com مراجعه کنند.

قیمت قطعی (تومان) موعد تحویل رنگ
1.094.000.000 90 روز کاری سفید – مشکی – خاکستری – سبزمنبع