برگزاری همایش بزرگ «فاتحان فاو» در مازندران | مدیرکل حفظ

وی از برگزاری همایش بزرگ فاتحان فاو با حضور رزمندگان و فرماندهان نیرو های مسلح استان و لشکر ویژه 25 کربلا در استان خبر داد و گفت: این مراسم با سخنرانی یکی از فرماندهان دفاع مقدس در نیمه اول اسفندماه برگزار می شود.

ملکی هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از فرماندهان حماسه ساز در این عملیات و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس برشمرد و با اشاره به برگزاری سه دوره همایش در استان های مازندران، گیلان ومنبع

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، از برگزاری همایش بزرگ «فاتحان فاو» نیمه اول اسفندماه، در مازندران خبر داد.

– گروه فرهنگی ــ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، از برگزاری همایش بزرگ فاتحان فاو نیمه اول اسفندماه، در مازندران خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایکنا از مازندران، سردار عبدالله ملکی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، ظهر امروز 14 بهمن ماه در نشست شورای پیشکسوتان دفاع مقدس که با موضوع همایش بزرگ فاتحان فاو در اداره کل حفظ آثار برگزار شد، به نقش مازندران و لشکر ویژه 25 کربلا در عملیات والفجر 8 و آزادسازی فاو پرداخت و اظهار کرد: حماسه غیورمردان خط شکن لشکر ویژه 25 کربلا در عملیات غرورآفرین والفجر 8، تابلوی جاودانی است که تا همیشه تاریخ در حافظه مردمان این مرز و بوم، مانا و ماندگار خواهد بود.