انواع ارورهای پکیج در تمامی برندها معرفی کد خطای پکیج در همه مدل ها | parsepackage

این حالت هم یک حالت خاص از حالت اول که گرفتگی است که البته معمولا نسب به مبدل ثانویه کمتر اتفاق می افتد و ارور E88 پکیج ایران رادیاتور را سبب می شود  این حالت هم باعث عدم انتقال حرارت می شود که نتیجتا  باعث ایجاد خطا می شود . این حالت هم یک حالت خاص از حالت اول که گرفتگی است که البته معمولا کمتر اتفاق می افتد و ارور e81 پکیج ایران رادیاتور  را سبب می شود  این حالت هم باعث عدم انتقال حرارت می شود که نتیجتا  باعث ایجاد خطا می شود . این ارور در پکیج ایران رادیاتور نشانه خرابی ان تی سی  ntc شوفاژ می باشد و باید تعویض گردد .

مزایای هواگیری پکیج ایران رادیاتور:

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور در دو نوع L و M موجود می باشد. اما چنانچه دفترچه سرویس را در اختیار نداشتید و در تشخیص ارور پکیج ایران رادیاتور دچار مشکل شدید، بهترین منبع برای پیدا کردن توضیح کد خطا، اینترنت است. کافیست با جستجوی مدل دستگاه و نوع خطا، به راحتی اطلاعات مربوط به آن را به دست آورید. ارور e1 یکی از پرتکرار ترین مسائلی است ک در دستگاه ایران رادیاتور اتفاق می افتد.

رفع عیب گرم نکردن آب پکیج مدل m24ff ایران رادیاتور

در همه این موارد  اگر  پیگیری انجام نشود باعث سوختن پمپ می شود . ✔ تعمیرکاران دیجی امداد رسان با استفاده از قطعات فابریکی باعث افزایش عمر کارکرد پکیج شما می شوند. عموما به همراه هر دستگاه پکیج یک یا دو دفترچه راهنما ارائه میگردد که یکی مربوط به راهنمای کاربر و یکی مربوط به راهنمای سرویس است.

ارور 6070 ایران رادیاتور به معنی یخزدایی با مشعل روشن می باشد تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج . برای بررسی عملکرد صحیح شیر کنترل گاز چندین روش وجود دارد که یکی از آنها حس کردن بوی گاز از خروجی دودکش پس از ریست کردن پکیج است. در این صورت می‌توانید از سالم بودن شیر کنترل گاز و یا بوبین 220 مطمئن شده و به بررسی قسمت جرقه‌زن بپردازید. برنامه نویسان در حین نوشتن فرامین مربوط به یک دستگاه نقاط درد دستگاه را با کدهای کوتاهی مشخص می نمایند که در صورت خرابی یا هر نوع ایراد، بلافاصله خطای مربوط به آن قسمت روی صفحه نمایش داده می شود.

  • از آنجا که امروزه استفاده از پکیج ها افزایش یافته و تعداد افراد بیشتری از این دستگاه ها در منزل یا محل کار خود استفاده می کنند، در این مقاله بانک اطلاعاتی کاملی از انواع ارور پکیج برای تمامی برندها تهیه کرده ایم تا بتواند در زمان نیاز راهنمای کاربران باشد.
  • کد خطای  ۵۰ ۸۰  در پکیج ایران رادیاتور  نشان دهنده خراب بودن ترمیستور ابگرم مصرفی میباشد.
  • اما در  مورد خطای 70 در پکیج ایران رادیاتور چیزی که به تجربه ثابت شده است این ارور بیشتر در مواقعی اتفاق می افتد ک مبدل ثانویه رسوب گرفته است  و معمولا با  گرم و سرد شدن آب پکیج همراه است و نیاز است تا با اسید شستشو داده بشه .البته ممکن است  عللی دیگری هم داشته باشد .
  • یا گاهی این رسوبات در صافی برگشت رادیاتور گیر میکند و باعث کیپ شدن صافی  برگشت شوفاژ می شود .
  • با جدا کردن دودکش از دستگاه و استارت مجدد آن برای چند لحظه می‌توان یکی از احتمالات را تست کرد.
  • کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور جزو اولین مرحله از عیب یابی پکیج ایران رادیاتور می‌باشد.

پکیج ایران رادیاتور دارای مدل های متنوعی است و ما در مقاله بسیار جامع پکیج ایران رادیاتور، عیب یابی پکیج ایران رادیاتور را خدمتتان گفتیم. در ادامه مدل های مختلف ایران رادیاتور که به 6 دسته بسیار متفاوت تقسیم شده است، را نام بردیم. وقتی برد در فرمان دادن به فن ناتوان باشد ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ بروز می‌کند که باید برد را تعمیر یا تعویض کرد. البته گاهن مشاهده می‌شود که برد نمی‌سوزد و هر چند وقت یکبار این ارور را می‌دهد به عبارت دیگر برد نیمسوز شده است.

انواع ارورهای پکیج در تمامی برندها معرفی کد خطای پکیج در همه مدل ها | parsepackage