آزمون آیین نامه آموزشگاه رانندگی مرجع آزمون آنلاین ایران یک آزمون | driveing

اول سوال را بادقت بخوانید و سعی کنید خودتان به آن جواب بدهید بعد از پاسخ به سوال دکمه “مشاهده پاسخ ” را فشار دهید تا جواب صحیح به شما نمایش داده شود. تست های ما چطور کار می کند؟
این تست ها به صورت آنلاین می باشد که شما می توانید خودتان را به صورت آزمایشی قبل از آزمون نهایی اصلی محک بزنید. مثلا سوالات مربوط به حق تقدم، شرایط و حوادث جزو این دسته از سوالات می باشد که کافیست مفاهیم را بلد باشید و از این نوع سوالات قبلا حل کرده باشید تا به راحتی پاسخ دهید. شما اگر هم گواهینامه داشته باشید و یا قبول شده باشید می توانید خودتان را محک بزنید و مثل یک بازی با دوستان و خانواده خود آمادگی خود را به چالش بکشید. تعداد سوالات در هربار کلیک روی این گزینه 30 سوال به صورت تصادفی نشان می دهد, هر سوال 1 امتیاز دارد. این روش صحیح یا غلط بودن را پس از جواب دادن به هر سوال نمایش می دهد.

امتحان درسی مجازی کتاب تاریخ 1 پایه دهم انسانی – درس 3 باستان شناسی؛ در جست و جوی میراث فرهنگی سری 2

تست آزمون ایین نامه این بخش در صورت هرگونه تغییر یا بروزرسانی در آیین نامه راهنمایی و رانندگی آپدیت می شوند, با خیال راحت از این تست ها استفاده کنید. ابزاری قوی برای آمادگی کامل در آزمون نهایی رانندگیبا زدن این آزمون ها دیگر به کتاب آیین نامه احتیاج نخواهید داشت. کافیه یکم وقت گذاشته و از این آزمون های آنلاین سایت تک درایوینگ استفاده کنید. این نوع سوالات در آزمون هایی که در همین صفحه بالا قرار دارد بسیار زیاد وجود دارد، کافیست این سوالات را تمرین کنید.

عادت‌های غلط به هنگام رانندگی

آزمون 53 تا 64 ویژه کاربران سایت می باشد که به صورت رایگان می توانند با یکبار ثبت نام از کل آزمون ها استفاده کنند. سوال که جواب دادید، بررسی کردن مرحله بعد تا ۳۰ سوال ادامه بده و نتیجه را ببین. لطفا بعد از کلیک کردن روی گزینه زیر برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید. در پایین صفحه 3 روش تِست به صورت رایگان گذاشته شده که می توانید یکی از روش ها استفاده کنید. با پیشنهادها یا تعریف های کوچک که شما را تشویق به مطالعه بیشتر می کند، انگیزه خود را حفظ کنید.

آزمون منطق دهم انسانی – آمادگی آزمون پایانی سری 2

آزمون آیین نامه آموزشگاه رانندگی مرجع آزمون آنلاین ایران یک آزمون | driveing

برای قبولی آسان در هنگام شرکت در اولین آزمون آیین نامه راهنمایی می بایست داوطلب تعداد زیادی از سوالات را دانلود کند. و با مشاهده سوالات بیشتر با انواع سوالات امتحان مقدماتی آیین نامه راهنمایی و سوالات آزمون آیین نامه اصلی آشنا شود. هدف وب سایت ای درایور، قبولی شما در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد.آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جدیدترین آزمون آیین نامه اصلی سال 1401 به همراه پاسخ نامه رانیز ارائه داده ایم. چنانچه قصد شرکت در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی 1401را دارید پیشنهاد ما این است جهت آمادگی های لازم قبل از شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی، در آزمون های سایت ای درایور شرکت نموده تا با نوع سوالات آشنا بشوید. حل تست آنلاین آیین نامه رانندگی می‌تواند به شما کمک کند تا در یک محیط مشابه با آزمون آیین نامه اصلی، تمرین کنید و با نحوه برگزاری آزمون آشنا شوید. این می‌تواند به شما اعتماد بیشتری در پاسخگویی به سوالات آزمون دهد و باعث افزایش اطمینان شما در طی فرآیند آزمون شود.

در این صفحه بخش های مختلف مثل تابلوها و علائم، فنی و فرهنگی در قالب تست های آنلاین فراهم شده تا با شرکت در تست آیین نامه اصلی و آنلاین بتوانید 100% قبول دانلود کتاب آیین نامه رانندگی بشوید. با تکرار تست، می‌توانید به اشتباهات خود در پاسخگویی به سوالات پی ببرید و بهبودیابی شوید. همچنین، با تکرار تست، می‌توانید به مباحث مختلف آیین نامه رانندگی بیشتر آشنا شوید و توانایی خود در پاسخگویی به سوالات را بهبود بخشید. همانطور که می دانید، زمان آزمون آیین نامه رانندگی کم است و برای پاسخگویی به هر سوال کمتر از یک دقیقه فرصت خواهید داشت. بسیاری از داوطلبان این آزمون با وجود آنکه تسلط کامل به سوالات داشته اند اما با کمبود زمان مواجه شده اند که این مشکل به دلیل تمرین نکردن آنهاست.

  • بعضی از هنر آموزان فقط جواب صحیح سوالات را مطالعه می‌کنند و این باعث می‌شود که در آزمون جواب صحیح را بین گزینه‌ های بسیار شبیه نتوانند جواب درست را تشخیص بدهند.
  • تست آنلاین آیین نامه رانندگی می‌تواند به شما کمک کند تا نقاط ضعف و قوت خود را در مباحث مختلف آیین نامه رانندگی شناسایی کنید.
  • تک درایوینگ، 32 نمونه آزمون را در سایت خود قرار داده است که شما با شرکت در این آزمون های آنلاین، هم با نمونه سوالات آشنا می شوید و هم می توانید برای پاسخگویی به 30 سوال آزمون، مدیریت زمان را یاد بگیرید.
  • پس از اینکه به تمام سوالات آزمون آنلاین پاسخ دادید، بر روی دکمه پایان آزمون کلیک کنید.
  • این آزمون‌ها معمولاً شبیه به آزمون آیین نامه اصلی رانندگی هستند و شامل سوالات متنوعی درباره قوانین رانندگی، علائم و نشانه‌های راهنمایی، اولویت‌های رانندگی و سایر مباحث مرتبط با رانندگی هستند.
  • ابتدا آزمون آیین نامه اصلی آنلاین زیر را انجام دهید سپس برای خواندن سایر سوالات لینک های زیر این مطلب را دنبال کنید .